Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert z okazji beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego pt. ,,Wszystko postawiłem na Maryję”

27 września, 2021 @ 08:00 17:00

„Potrzeba nam dzisiaj wiary, która góry przenosi, miłości, która wszystkich jednoczy i nadziei, która nigdy nie zawodzi. Można stracić wszystko, byle nie to!” – bł. kard. Stefan Wyszyński

Wydarzenie poświęcone bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu już za nami! Serdeczne dzięki składamy na ręce naszej Czcigodnej Matki Najświętszej Maryi, za nowego błogosławionego oraz za siły, opiekę i troskę jaką nas otoczyła na czas przygotowań do Koncertu!

Dziękujemy księdzu Rektorowi Piotrowi Urbaniakowi za możliwość organizacji koncertu w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim. Dziękujemy przedstawicielom władzy państwowej i samorządowej za obecność podczas koncertu. Dziękujemy:

 – Posłowi na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Panu Grzegorzowi Lorkowi,

– Wicemarszałkowi Województwa Łódzkiego Panu Zbigniewowi Ziembie,

– Sekretarzowi Powiatu Piotrkowskiego Panu Ireneuszowi Czerwińskiemu,

– Wiceprezydentowi Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Panu Andrzejowi Kacperkowi.

Dziękujemy Samorządowi Województwa Łódzkiego za otrzymaną dotację na organizację tego wydarzenia. Dziękujemy Pani Dyrektor Iwonie Buchalskiej oraz Pani Barbarze Śpiewak z Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim za przygotowanie i poprowadzenie konferencji.

Dziękujemy pracownikom Centrum Idei ku Demokracji na czele z Panem Jarosławem Widerą za okazaną pomoc techniczno-organizacyjną. Podziękowania należą się ekipom technicznym: Agencji Muzycznej A&A za realizację dźwięku i światła oraz Firmie Motions Films za realizację transmisji on-line na Facebooku.

Dziękujemy również wszystkim przybyłym na to wydarzenie oraz tym, którzy łączyli się z nami za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook.

Nawigacja - treści | nawigacja - menu | Nawigacja - dostępność