Jarmark Dominikański w Piotrkowie Trybunalskim
W dniach 29 – 31 lipca 2022r. w Piotrkowie Trybunalskim z okazji upamiętnienia 800. rocznicy przybycia dominikanów do Polski odbywał się Jarmark Dominikański, Wydarzenia związane z Jarmarkiem miały miejsce w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim oraz na Rynku Trybunalskim![]()
![]()
![]()
Chcieliśmy bardzo podziękować Rektorowi Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej ks. Piotrowi Urbaniakowi, za zaproszenie na to wydarzenie ![]()
![]()
Dziękujemy pracownikom Centrum Idei ku Demokracji na czele z Panem Jarosławem Widerą za okazaną pomoc techniczno-organizacyjną![]()
![]()
Podziękowania należą się ekipom technicznym: Agencji Muzycznej A&A za realizację dźwięku i światła oraz Firmie Motions Films za realizację transmisji on-line na YouTube ![]()
![]()
Dziękujemy również Joli Chęcińskiej, za przygotowanie pięknej fotorelacji z tego wydarzenia![]()
![]()
Dziękujemy również wszystkim przybyłym na to wydarzenie oraz tym, którzy łączyli się z nami za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook i YouTube ![]()
![]()
![]()










































